Shroomer.cz - Registrace

Registrací ve fóru “Shroomer.cz” souhlasíš s tím, že budeš dodržovat následující podmínky. Pokud s některou z těchto podmínek nesouhlasíš, ukonči, prosím, registraci a používání fóra “Shroomer.cz”. Tyto podmínky můžeme kdykoliv změnit, ale uděláme vše, co je v našich silách, abychom tě o tom informovali, i když by bylo rozumné, abys tyto podmínky pravidel kontroloval sám, protože tvoje další používání fóra “Shroomer.cz” po provedení změn znamená, že souhlasíš s tím, že jsi právně vázán těmito podmínkami tak jak jsou aktualizované a/nebo pozměňované.

Toto fórum je založeno na systému phpBB, což je řešení diskuzního fóra vydané pod “GNU General Public Licencí v2” (“GPL”), které může být staženo z www.phpbb.com. phpBB software pouze umožňuje internetové diskuze, ale phpBB Limited není zodpovědná za obsah tohoto fóra. Pro další informace o phpBB se podívej na https://www.phpbb.com/.

Souhlasíš s tím, že nebudeš posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jakékoliv jiné materiály, které by mohli porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde je server, na kterém je fórum “Shroomer.cz” umístěno, nebo mezinárodní právo. Porušení těchto podmínek může vést k okamžitému a trvalému zákazu přístupu do fóra, s upozorněním poslaným tvému poskytovateli internetu, pokud to uznáme za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou zaznamenávány pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíš s tím, že členové vedení fóra “Shroomer.cz” mají právo kdykoliv odstranit, upravit, přesunout nebo zamknout jakékoliv téma, které poruší uvedené podmínky fóra. Jako uživatel souhlasíš s tím, že jakékoliv tebou vložené informace budou uloženy v databázi. Tyto informace nebudou bez tvého souhlasu sděleny žádné třetí straně, ale ani fórum “Shroomer.cz” ani phpBB nemůže být činěno zodpovědným za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke zneužití těchto dat.

Souhlasíte, že se budete řídit pravidly fóra, která jsou specifikována v sekci “Pravidla”: Zobrazit pravidla tohoto fóra